Грузія

Тема в розділі 'Союзники та спільники українців', створена користувачем Крук, 10 сер 2013.

 1. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
 2. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  http://dt.ua/WORLD/gruziya-pidtverd...idklavshi-primirennya-z-rosiyeyu-118329_.html
  (11 березня 2013 р.)
  [​IMG]
  Парламент Грузії одноголосно прийняв резолюцію, що забороняє відновлення дипвідносин з Москвою, ЯКА НЕвизнає незалежність Абхазії і Південної Осетії. Резолюція також виключає можливість членства країни у Митному союзі і СНД.

  ...Голосування по резолюції "Про основні напрями зовнішньої політики" відбулося в кінці минулого тижня. Документ підтримали всі 96 присутніх членів парламенту, виявивши тим самим одностайність, раніше не властиву депутатам від прем'єрської коаліції "Грузинська мрія" і президентського "Єдиного національного руху" (ЄНД), повідомляє "Коммерсант".

  Головними завданнями зовнішньої політики Грузії оголошуються "створення гарантій її безпеки; захист незалежності, суверенітету; деокупація територій і відновлення територіальної цілісності у міжнародно-визнаних кордонах". Вступ до НАТО і ЄС - як і раніше "основні пріоритети". Згідно з резолюцією, Грузія буде вести переговори з НАТО і ЄС "про модальність і терміни" повноправного
  членства.

  ...Але головне - резолюція, по суті, забороняє відновлювати дипломатичні відносини з РФ. "У Грузії не може бути дипвідносин з державами, які визнають незалежність Абхазії і Цхінвальського регіону / Південної Осетії", - йдеться в документі. Цей же пункт виключає можливість вступу Грузії "у військово-політичні чи митні союзи" з такими державами.
  Last edited: 13 сер 2013
 3. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  думаю це помилка журналіста бо інакше це б була мегасенсація :).

 4. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  http://eu.prostir.ua/news/258620.html
  [​IMG]
  22 липня Європейський Союз та Грузія успішно завершили переговори про Глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ГВЗВТ), яка є частиною Угоди про асоціацію між двома сторонами. Угода про асоціацію, разом із розділом про ГВЗВТ, сприятиме тісній політичній асоціації та економічній інтеграції Грузії з ЄС.  P.S.
  Тут (08.07.13 "неофіційний переклад" ??) - http://visegradproject-ier.org/?p=173 :

  ...Вірменія, Грузія і Молдова сподіваються парафувати угоди про асоціацію в листопаді у Вільнюсі напередодні саміту ЄС з пострадянськими країнами...
 5. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Точніше не помилка а "помилка" :cool:

  Дякую, відредагував згідно змісту
  ( 18. У Грузии не могут быть дипломатические отношения или она не может находиться в военно-политическом или таможенном союзе со странами, которые признают независимость Абхазии или Цхинвасльского региона/Южной Осетии или у которых оккупированы территория Грузии. Грузия будет проводить последовательную политику, чтобы обеспечить непоколебимость уважения к своей территориальной целостности и суверенитету )
 6. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
 7. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442

Поділитися цією сторінкою