#Євромайдан - #Euromaidan

Тема в розділі 'Поточні справи та погляд у майбутнє', створена користувачем Крук, 25 лис 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Крук

Крук Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    442
    Як я це бачу, схоже що #євромайдан все більше і більше стає для Заходу іміджевим проектом.
    Що по відношенню до Заходу дуже рідко буває в силу того що там надзвичайно раціональні еліти.
    Скажемо прямо - тут нам пощастило, випав вдалий момент (сша та єс закінчили війни, домовилися з іраном, подолали рецесію тощо) але головне що і наша опозиція зуміла все гарно і якісно подати Заходу.
    На відміну від рф з її "потьомкінськими дєрєвнями", всі іміджеві проекти Заходу завжди мають реальне наповнення та реалізуються грунтовно.
    Білорусія - то був інший час, інша диспозиція і зрештою там небуло загальнодержавного #євромайдану тому Європа не сприймала їх за своїх.
    Санкції це важливо, але до санкцій завжди додається таємна частина де вказані такі методи впливу які не можуть бути оприлюднені (Гуантанамо та інші екзотичні місця).
    Як на мене, якщо у вас зараз є можливість виїхати - робіть це бо протистояння буде загострюватися з прискореною динамікою і якщо ви в ньому себе не бачите то краще перечекати деінде.
  2. Птиця Слава

Птиця Слава Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    97
    Справа не в тому, чи я бачу чи не бачу себе в протистоянні - справа в тому, що, з одного боку, жити в такій країні буде неможливо, бо рабом я себе точно не позиціоную, але постійним жителем іншої країни я себе теж не бачу - я українка, і серце за це все болить. Чесно - не думаю, що будь-хто буде якимось чином допомагати, окрім публічних реакцій та, можливо, санкцій. Крім нас самих, нам ніхто не допоможе. Питання: чому ніхто не подав до суду через нелегітимність процедури проведення закону? Теоретично це все можливо.
  3. Крук

Повідомлення:
    442
    Невже ви думаєте що до цих подій ви жили не у рабстві.
    Якщо придивитися пильніше то за останні років сто і до минулого листопада ми, українці, свободи не знали.
    Були спроби, обривки, імітація, самонавіювання але не свобода.
    Я вперше в житті побачив кілька десятків тисяч дійсно вільних людей тільки два місяці тому на євромайдані.
    І я сам з того часу змінився.

Ніхто крім нас звичайно не допоможе але пошук союзників це розумний крок який ще нікому не зашкодив а у разі успіху тільки додасть сил для спротиву.
    Депутат від пр Олійник також завжди усіх посилає "ідіть у суд", прямим текстом.
    Як ви думаєте чому?
    Last edited: 18 січ 2014
  4. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    цікаво, на що розраховують люди, які планують надзвичайний стан? планета маленька, варіантів вийти з цієї ситуації немає. Просто немає далі ходів - шахова дошка закінчилася, і фігурка, яка до цієї лінії дійшла, з неї падає.
  5. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    я жалкую, що цього разу на Майдані мене не було (з об"єктивних фізичних причин). Але питання: що тепер? я задаю не дарма. Хочеться зрозуміти, які реальні кроки можна робити далі, навіть якщо це будуть дуже вже довгострокові дії . Що ще - окрім фізичного протистояння, хоча й воно не виключене ? Що є найбільш важливим в даній ситуації? яким чином можна цю ситуацію переграти і що для цього потрібно? який варіант виходу з ситуації є найбільш вигідним та сприятливим для нації, народу, держави? які дії звичайних людей призведуть до такого варіанту? і так далі. Питань можна задати багато. тільки відповіді...
  6. Крук

Повідомлення:
    442
    Проти кримільної (буквально) банди можна діяти тільки фізичним протистоянням.
    Інші методи не будуть діяти і останні 3 роки це яскраво продемонстрували.
    Як на мене найбільш важливим у цій ситуації є те що повстанцям (усім а не тільки Свободі) треба чітко усвідомлювати що правил вже немає, жодних і діяти відповідно.
    Як на мене, звичайні люди вже зробили все що могли. Тепер бандитським покидькам треба протиставити наших сучих синів. Тоді буде діло.
    Завтра побачимо що опозиційні сили скажуть.
  7. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    Круче, вони не скажуть нічого, як завжди. Або людина знає, що робити і робить, або вона нездатна на адекватний план дій і на дії.
    Ви читали Сунь-Цзи, Мистецтво ведення війни? у нього гарно сказано, КОЛИ варто йти на пряме протистояння. Тоді, коли цього не чекають...... і тоді, коли в запасі є як мінімум довгостроковий план дій...... і...ще дещо...
  8. Крук

Повідомлення:
    442
    Ну от все тепер іде як слід.
    Все стало чітко і зрозуміло.
    Два місяці #євромайдану підготували людей до серйозних кроків, виховали, відівчили боятися силовиків.
    Люди визрівали і визріли.
    На початках #євромайдану усі боялися Правого Сектору а тепер всі на нього сподіваються.
    Слабкість будь-якого плану в тому що його може взнати ворог.
    Тому поки-що повстанню треба дати жити своїм життям (тактично, по ситуації), дати зміцнитися.
  9. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    я була неправа - не вірила, що пряме протистояння може бути ефективним тут і зараз :). і далі кожен має робити те, що вміє найкраще, для даної ситуації...
  10. Крук

Повідомлення:
    442
  11. Упертюх

Упертюх Учасник

Повідомлення:
    168
  12. Добродій

Добродій Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    1
    Якщо це дійсно так, а мені здається що так і є, не мішало б якось захопити хоч одного для деморалізації та козирів при перемовинах з ... та будь з ким. Колись були такі собі пластуни. А зараз у нас щось таке ще є?
  13. Крук

Повідомлення:
    442
    Тільки но повернувся з Вінницької ОДА.
    Як ви вже знаєте ми її узяли.
    Слава Україні!

Активна фаза тривала десь годину, аж поки ми всю міліцію і прихвостнів янушеску не викинули з ОДА.
    Міліція в основному не сильно пручалася за що їм щира подяка адже вони могли нас повбивати бо у фойє їх було більше і якби вони з тьох сторін вдарили я б напевне вже був би на лікарняному :)
    Студенти-активісти молодці - справжні бійці.
    Деталі взяття опишу пізніше а зараз коротеньке відео як ми стартували
  14. Крук

Повідомлення:
    442
    Вінницька ОДА після взяття

15. Крук

Повідомлення:
    442
    Вінниця сьогодні

16. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    В світлі останніх подій знову питання - а що тепер? Чи погодяться наші змії-гориничі на медові пряники? Народ стояв і вмирав не за це... і без розформування Беркуту та покарання винних зі сторони влади .... а такі питання навіть не стояли. Опозиція так само не має більшості в парламенті.... і ще багато чого... ( це просто рефлексія :)).
    А з місцевими ОДА - просто чудово. Дуже приємно, що моя мала Батьківщина - Рівненщина - була одна з перших. Хоча люди там на перший погляд зовсім не радикальні, але проте там була Дермань і майже в кожній родині був хтось, хто воював за Україну не на боці СРСР.
  17. Крук

Повідомлення:
    442
    Поки не закінчилася Розпиліада на Сочі ми повинні дотиснути банду щоб була змінена Конституція, переобрана ЦВК і призначені позачергові вибори Ради і Президента.
    Після Розпиліади це вже буде неможливо - загроза надзвичайноно стану.

18. Крук

Повідомлення:
    442
    повертаючись до подій у Вінниці.
    до початку силового протистояння до цього шакала підполковника який патякає про "дітей"на початку відео підходили активісти і довго просили-умоляли щоб він не підставляв строковиків закриваючи ними сходи на поверхи адміністрації і вивів їх з будівля бо нас було 5 тисяч люду і рота ВВ + зведена рота міліції нас у будь-якому разі не стримала б навіть якщо б побили першу хвилю то пішла б друга, третя і до перемоги.
    але це створіння хотіло медальку від ялинковича отримати, потім воно стояло біля тітушок поряд з кінотеатром Коцюбинського.
    а командир ВВ з протилежного флангу виявився мудрішим (не рвався за медальками) вів себе тихенько і в результаті ні він ні жоден його боєць не постраждав, відстояли собі і вийшли спокійно.
    і ще, коли ВВшників виривали зі строю то після того вже ніякого силового впливу на них не було: кожного з них два активісти спокійно під руки виводили через натовп (і не було жодних нападок), доправляли до місця де стояли тітушки і там залишали.

19. Крук

Повідомлення:
    442
    а тим часом у світі пітекантропів...

20. Крук

Повідомлення:
    442
    і для порівняння - європеєць

Статус теми:
Закрита.