1. Збір коштів на видання книги Олександра Петровича Косухи
    "Вільний спосіб життя. Незнищенна традиція воїнів-охоронців Краю та споконвічні принципи самоорганізації українців»
    (детальніше на http://www.spas.net.ua/index.php/news/full/808)

#Євромайдан - #Euromaidan

Тема в розділі 'Поточні справи та погляд у майбутнє', створена користувачем Крук, 25 лис 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Птиця Слава

Птиця Слава Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    97
    питання - хто додавить і як? він взяв "паузу", щоб відловити по одному, поки закони не підписані ( або поки не виконуються). У оппо патологічне невміння вести будь-які переговори ( крім, можливо, Порошенка).....
  2. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    Леся Оробець . Молодчина і гарний юрист. Гарна англійська. Нести правильні комунікації до міжнародної спільноти теж важливо.
  3. Крук

Крук Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    442
    щодо питання хто давить - то це отакі от молоді люди:

у Києві та інших містах з деокупованими ОДА та ж ситуація.
    очевидно у нас вже зявилася потужна генерація вільної молоді яка може вирішувати серйозні завдання і нам просто треба їм допомагати і захистити їх.

щодо Порошенка то повірте мені, як людині з краю де їхній клан панує (і тісно співпрацює з другим місцевим панівним кланом Калетніків), його батько, він і син його - гнилі люди. чого варта їхня домовленість на останніх парламентських виборах коли дід-Порошенко в останній момент зняв свою кандидатуру (натомість Порошенко отримав велику ділянку землі в центрі Києва під торгово-розважальний центр) на окрузі і таким чином забезпечив, освятив перемогу Оксани Калетнік (яка потім стала комуністкою і проголосувала разом з дядьком під орудою свого братика за диктаторські закони)

останній приклад з ОДА: вечером того ж дня коли вінничани вигнали окупантів з ОДА я піднявся в комендатуру де активно формувалися студентські сотні самооборони і зауважив що у них немає навіть елементарних засобів захисту голови та очей. я спитав а чому ж так? (бо я бачив зранку як малий Порошенко піарився перед журналістами що він як депутат обласної ради вітає створення Народної Ради і буде підтримувати її в області). мені відповіли що зранку всі, хто піарився перед телекамерами, обіцяли і шоломи і протигази і однострої, але нічого так і немає а ризик штурму в першу ніч дуже великий. ну я, почувши все це, згадав що в мене у гаражі завалялися ;) будівельні каски та захисні окуляри яких вистачить на один взвод самооборони. виходжу з ОДА відходжу десь метрів 300 до свого авта і... практично поряд зімною зупиняється дорогущий броньований позашляховик Range Rover і з нього виходить тіло в простеньких штанцях, курточці, шарфику і без шапки (я ще здивувася такому головотяпству бо на вулиці тоді було десь до -10). оскільки контраст між авто вартістю кілька сотень тисяч дол. і образом бідного студента був великий я вирішив придивитися і впізнав.... малого Порошенка. а далі було ще цікавіше: з іншої (простішої) автівки біля якої припаркувався Range Rover (очеидно за домовленістю) виходить інше тіло в жилетці "ПРЕСА" з камерою в руках, перекидається кілька слів з малим Порошенком і далі.... малий Порошенко, революційно відтюнінгований, гордо крокує до звільненої ОДА а журналіст не зупиняючись фіксує цей історичний момент. подивився я на це все блядс..о (бо це в той час коли у повстанців практично нічого немає і потрібна реальна матеріальна допомога), плюнув і погнав за касками і окулярами бо вже ніч наближалася і все могло трапитись...
    Last edited: 30 січ 2014
  4. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    уявімо чисто теоретично, що ми беремо людей на роботу ( або формумо уряд, що фактично те саме). Хто є ідеальним кандидатом для складного проекту чи складної роботи? Так, звичайно, хочеться, щоб був досвідчений професіонал, абсолютно готовий до посади цього рівня і при цьому ще й кристально чесний. Такі в природі існують, але досить рідко, швидко обростають крилами і німбом і возносяться :D ( і в Україні готових на роль прем"єра щось не видно - однієї з компонент не вистачає, як не крути). Особисто моя улюблена категорія персоналу - це ентузіасти з хорошим потенціалом, можливо, без усієї повноти досвіду, та проте чесні та професійні, і трішки навіть агресивно активні. тільки на посаду прем"єра такого може бути недостатньо - потрібний досвід, достатньо стратегічне мислення і т.д. До прийому на роботу можна ставитись і прагматично - тобто упустити одну з компонент і створити додатковий рівень контролю, щоб запобігти зловживанням. Або - створити зв"язку з двох спеціалістів - один з яких патологічно чесний молодий ентузіаст, і поділити повноту влади..... як варіант, яких може бути багато....
    Хоча, якщо чесно, майдан виростив зараз таку кількість сильних громадських діячів, які готові до непоганих задач і не тільки на війні ... Але певні ролі вимагають досвіду і специфіки.
  5. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    Last edited: 31 січ 2014
  6. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
  7. Крук

Повідомлення:
    442
    свіжий сюжет з передачі "У Світі Тварин" про людиноподібних мавп.

Last edited: 2 лют 2014
  8. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    Сусідський календар - оригінал тут:
    http://www.snob.ru/profile/28040/blog/71149
    Соседский календарь
    Через полгода на Украине будет другой президент. А в России запретят публичный вайфай и негосударственное телевидение.

Через год в Сочи развалится Олимпийская деревня. А из Партии регионов в один день выйдут последние триста человек.

Через два года на Украине закончится реформа МВД. А патриарх Кирилл причислит Иосифа Сталина к лику святых.

Через три года в России перестанут набирать в школу некрещёных детей. А Украина реформирует судебную систему.

Через четыре года Украина станет членом Евросоюза. А в русском интернете останутся только четыре государственных сайта.

Через пять лет Россия отменит загранпаспорта и закроет границы. А Украина станет лидером Европы по экспорту свинины и зерна.

Через шесть лет Украина войдёт в Еврозону. А в России запретят письменность.

Крук подобається це.
  9. Крук

Повідомлення:
    442
    от вони які "духовні скрєпи" пітекантропів:
    на фото у центрі пузо до пуза з головним "послом"...

#antimaidan1.jpg
  10. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
  11. Упертюх

Упертюх Учасник

Повідомлення:
    168
    Крук подобається це.
  12. Крук

Повідомлення:
    442
    УРА - Українська Революційна Армія.
    Що ж, непогана асиметрична відповідь на вчорашні вибух у БП та спробу підриву УД.

#euromaidan6.jpg
  13. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
  14. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
    За тиждень пройшла фактично ціла вічність і ціле життя для нашої країни... немає слів, тому що всі вони будуть лишніми... Слава Героям і вічна пам"ять.... і -багато працювати, щоб жертва була не марною...

15. Птиця Слава

Повідомлення:
    97
  16. Крук

Повідомлення:
    442
    Євромайдан завершено, з Божою допомогою.
    Національно-визвольна революція триває, з Божою допомогою.
    З Божою допомогою готуємося до війни з московською імперією.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою