Казацтво и «Кремлевская стратегия»

Тема в розділі 'Українофобія та зрадництво', створена користувачем Упертюх, 5 лют 2014.

 1. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Перепост з kharakternyk.in.ua
  Характерник - форум про козацькі таємниці» Козаччина, побут, устрій, політична складова» Казацтво и «Кремлевская стратегия»


  Упертюх
  15 Aug 2013 21:49:47

  Була колись (зараз адміністрація її вже не може знайти ) на нашому форумі в розділі «Вільне спілкування » тема - «Кремлевская стратегия»

  В кеші її вже нема, бо коли вона зникла невідомо(я її відсутність помітив коли хотів доповнити список «героїв» «каз.народу» свіжеіспєчєним гєнєрал-акадєміком Кернесом(http://slavs.org.ua/forum/post/63220/#p63220)
  [​IMG]

  з відомих його героїв- папєрєдніков можна ще згадати таких, як :

  [​IMG]
  Награждение ответственного Секретаря Комиссии Таможенного Союза Глазьева С.Ю. орденом "Герой Казацкого Народа"

  [​IMG]
  Вручение Золотой Звезды Героя Казацкого Народа Его Святейшеству Святейшему Патриарху Московскому и Всея Руси Кириллу

  + ще академік:
  [​IMG]
  Генерал козацтва Ю.І Полоз ( http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?pid=9840#p9840 ) (м. Нікополь).

  + ще один академік:
  [​IMG]
  Вручение почетного звания Академика Международной Академии Казачества Президенту Украины В.Ф. Януковичу.

  *«вручєнієм» займається I Вице-президент Центра"Кремлевская стратегия" по делам казачества М.И.Ямненко
  [​IMG]

  з цієї компанії:
  [​IMG]
  Генеральный Секретарь Национальной Рады Казаков Украины Костюк А.В., ответственный Секретарь Комиссии Таможенного союза Глазьев С.Ю., Руководитель Центра "Кремлевская стратегия" Мингалев В.Ю., Президент Международной Академии Казачества, I Вице-президент Центра "Кремлевская стратегия" по делам казачества генерал-армии Ямненко М.И., Вице-президент Международной Академии Казачества Виталий Кушнирук.

  Ось вони на «Форуме "Единому славянскому казачеству - Единое таможенное пространство г.Киев
  [​IMG]


  Так от питання
  Про який «казацкій народ» тут йдеться
  ?
  Last edited: 5 лют 2014
 2. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  15 Aug 2013 22:03:43

  Читаємо -
  http://uk.wikipedia.org/wiki/Козацька_Українська_Партія
  Декларація єдиного козацького народу[ред.]

  3 березня 2012 року в м. Києві КУП підписала Декларацію єдиного козацького народу. Декларація має на меті об’єднання козацького народу України та Росії, України та Білорусі, України та Казахстану.

  Національна Рада Козаків України та Національна Рада Козаків в Росії цим документом проголосила що:

  Козацький народ України і козацький народ Росії є Єдиний Козацький Народ, який має рівні політичні, економічні, соціальні та культурні права.

  Дискримінація прав Козака забороняється і карається законом.
  Всі люди народжуються вільними й рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом, совістю і повинні поступати у відношенні один до одного в дусі братерства, віри, жертовності.
  Усі козаки України і Росії мають право на рівні з державною мовою вільно користуватися російською і українською мовами, а також мовою прийнятою для всього населення даної місцевості проживання.


  Кожен козак має право сповідувати свою релігію, використовувати власну народну символіку, відзначати свої свята, брати участь у традиційних обрядах козацького народу, задовольняти національно-культурні, духовні, мовні потреби козаків Росії і України та тих, хто проживає за її межами.

  Кожен козак має обов'язки перед громадою, козацьким народом і суспільством, в якому й можливий вільний та повний розвиток його особистості. Ніхто, ніде і ніколи ні при яких обставинах не має права визначати, признавати чи не признавати родову належність козаків, крім них самих.

  Завдання Декларації – негайне об'єднання родового, духовного, інтелектуального, культурного, економічного, політичного, соціального та інших потенціалів козаків в усіх місцях їх компактного проживання для відновлення в правах та реабілітації Єдиного Козацького Народу.

  Декларація Єдиного Козацького Народу є відкритим документом для підписання і єднання козаків, що живуть в Україні, Росії та за її межами.


  http://kozak.ua/?page_id=1584
  Резолюція І З’їзду Козацького Народу України

  У своїй програмі «Україна для людей» Президент України сказав: «Прагнемо до суспільного прогресу і надалі захищати конституційне право громадян на вільне вираження своїх поглядів і переконань». Вважаємо, що про це не лише потрібно говорити, а й виконувати.
  Брати Козаки , учасники З’їзду! Прийшов час переходити від розрізнених козацьких громадських організацій та декларацій про існування Козацького народу, який вже визнаний в Російській Федерації та у Всесвітньому Співтоваристві народів, до проголошення існування Козацького народу в Україні і ми, делегати З’їзду, проголошуємо: КОЗАЦЬКИЙ НАРОД В УКРАЇНІ Є!


  Виходячи з цього, проводимо заходи:

  1. Підтвердження статусу Козака та Козачки через*Національну Раду Козаків України.

  2. Документальне оформлення та організація ефективної системи обліку в Єдиному Національному Реєстрі Козаків.

  3. Об’єднання козаків у Єдиний Козацький народ.

  4. Відтворення Козацького народу на основі самоствердження і Конституції, а також нашого споконвічного звичаєвого Козацького Права, свободи та козацької Національної ідеї і православної віри, відповідно до Європейської Хартії та Декларації Прав людини.

  5. Створення Козацьких територіальних громад як по селах, так і у містах; Козацьких товариств як основи правопорядку та забезпечення спокою і відчуття захисту не лише заможних, а кожної людини, які б мали куди звернутися за допомогою; самоорганізації та управління козацтва як способу життя Козацького народу і створення козацьких територіальних громад за кордоном з числа козаків – українців, які проживають за межами Україні.

  6. Сприяти співпраці і закріпити законодавчо відносини Козаків України з органами влади: Міністерством Внутрішніх Справ, Службою Безпеки України, Міністерством Оборони, Міністерством Надзвичайних Ситуацій, Міністерством Екології та Природних Ресурсів, Міністерством культури і туризму України, Міністерством освіти.

  7. Встановити Козацькі прапори, штандарти в кожному населенному пункті нашої країни як символ відродження Козацького народу, захисту навколишнього середовища та екології, охорони громадського порядку й місць проживання людини, як символ ідентифікації козацької територіальної громади.

  8. Створення козацьких форм освіти і виховання на базі козацьких ліцеїв і козацьких кадетських корпусів для дітей-сиріт, козацьких шкіл і козацьких класів. Створення Козацької Конституційної Ради для адаптації Пактів Конституції П. Орлика і К. Гордієнка (1710р.), звичаєвого Козацького Права та закону Громад до сучасних умов життя Козацького народу.

  9. Сприяти повсюдному роз’ясненню населенню України програми З`їзду, що спрямована на інтеграцію Козацького народу в співтовариство народу України та світове співтовариство народів.

  10. Об’єднання Козаків в єдиний Козацький народ, для чого сформувати оргкомітет по створенню Міжнародної Організації «Союз Козацьких народів» за участю представників бізнесу, науки, культури і мистецтва, ЗМІ, виконавчої і законодавчої влади держав-учасників. Об’єднання єдиного Козацького народу і проведення з’їзду в м. Батурині.

  Ми є народ! І народ, який має рівні права з іншими народами у прагненні волі і незалежності.

  11. Звернутися письмово до Президента України , Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра про законодавчу ініціативу включення Козацького народу України до реєстру народів України; внесення його до бюлетеню перепису народу України в 2012 році «Про перспективи розвитку Козацького руху України і економічних відносинах до зони вільної торгівлі, до єдиного митного простору і відновлення роботи Ради Українського Козацтва при Президенті України, а також Кабінеті Міністрів як Національного Агенства з питань Козацтва» та прийняття Верховною Радою України Закону України «Про соціально-культурну автономію Козацького народу».
  Разом у нас є благородна мета — подальший розвиток соціально-культурного життяКозацького народу в Україні, Росії, Білорусі, Європі та Казахстані в рамках Єдиного Козацького народу.


  Для цього нам необхідно донести до кожного, хто вважає себе приналежним до цього народу, Програму З’їзду об’єднання на основі нашої історичної пам`яті та Козацької національної ідеї для створення Козацького народу України через Православну Віру і відродження його історичних традицій.

  Брати Козаки і Козачки — учасники З’їзду! За нас наші питання ніхто, крім нас не вирішить. Нам і вирішувати, працюючи в рамках єдиного Козацького народу оберігаючи честь батьків і православну Віру.
  Козаки є народ — гідний пам’яті своїх батьків, рівний серед рівних у прагненні до свободи і незалежності.


  У всі часи наші предки, плекали в душі мрію про волю, свободу і незалежність свого народу і своєї Держави. Боролися за неї і вибороли. Тепер ми за це відповідаємо, щоб не втратити, а укріпити та гідно передати нашим дітям свободу і волю нашого народу.
  Хай допоможе нам Господь Бог!
  З нами народ і ВІРА! Слава народу України і козакам!
  Слава Вам, шановні делегати І З’їзду Козацького народу України!
  Хай живе Козацький народ України.


  [​IMG]
  10.07.2011Казацкая сила - в единоборстве и постояных тренировках* НРКУ Днепропетровской области.
  http://www.kremlinstrategia.ru/index.php?option=com_rokgallery&view=gallery&page=2&Itemid=96
  Last edited: 5 лют 2014
 3. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  15 Aug 2013 22:25:21

  http://kozak.ua/?page_id=6675
  Склад Ради Отаманів України

  1. АНТИПОВ Валентин Миколайович - МГО “Гвардія Українського козацтва”

  2. БАРАНЧИКОВ Валерій Володимирович - ГО “Міжнародна Спілка Козацьких Військ України та Зарубіжжя”

  3. БЕРЕЖНИЙ Сергій Михайлович - Міжнародної козацької спілки “Всевелике Військо Донське”

  4. БОДУН Олександр Павлович - ВГО «Козацтво Єдиної Держави»

  5. БРИЖИЦЬКИЙ Сергій Андрійович - ВГО “Всеукраїнське Гетьманське Козацтво імені Івана Богуна”

  6. ВАРДИНЕЦЬ Ігор Степанович - “Українське козацтво”

  7. Галдецький Олександр Іванович - ВГО «Інститут національного духовного і державного розвитку»

  8. Гоголь Віктор Петрович - ВГО «Гвардії Гетьманське Козацтво»

  9. ГНАТЮК Володимир Миколайович - Всеукраїнської громадської козацької дитячої організації“Дніпровська Січ”

  10. ДРОФА Андрій Григорович - МГО «БІЛОЦЕРКІВСЬКА СІЧ» ім.. Семена Палія

  11. ЖМУРИН Вадим Олександрович - МГО “Спілка козацьких організацій України”

  12. ЖУКОВ Сергій Васильович - ГО Міжнародний Союз Козаків «Козацтво Запорозьке імені Отамана Близнюка»

  13. ІВАНЮК В’ячеслав Володимирович - Міжнародної наукової ГО “Народна Академія Українського козацтва”

  14. Каленяк Віталій Петрович - ВГО «Всеукраїнське козацьке військо»

  15. Клименко Юрій Іванович - ВГО « Всеукраїнське об`єднання вільних козаків»

  16. КОСТРОВ Юрій Володимирович - Європейська Козацька Академія Бойових Мистецтв

  17. КОСТЮК Олександр Володимирович - ВГО «Соборне Гетьманське Козацтво»

  18. ЛЕВАНДО Олександр Петрович - МГО «Об’єднана рада Українських та зарубіжних козаків»

  19. ЛУЦЕНКО Олександр Генадійович - ВГО «ПРАВОСЛАВНЕ КОЗАЦТВО»

  20. МОСКАЛЕНКО Юрій Володимирович - Всеукраїнської дитячої ГО “Козаченьки”

  21. ОМЕЛЬЯНЕНКО Володимир Леонідови - ВГО «Спілка шахтарів-інвалідів потерпілих на виробництві та козацтва на Україні»

  22. ПАВЛОВСЬКИЙ Владислав Андрійович - МГО «Українське верховне козацтво»

  23. ПАНЧЕНКО Олександр Владиславович - ВГО Спілка козаків України – “Військо Запорозьке”
  (http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?id=407)

  24. ПЕРЕБЕЙНОС-УСТИМЕНКО Миколай Стефанович - МГО «Союз Козацьких Сил України і Зарубіжжя»

  *25. ПИЛАТ Володимир Степанович - МГО “Міжнародна федерація Бойового Гопака”

  26. Пилипенко Анатолій Федорович - НРУ Всеукраїнська Об’єднання козацких громад

  27. ПРИСЯЖНЮК Володимир Іванович - ВГО “Велике Козацьке Коло”

  28. ПРИТУЛА Олександр Леонтійович ВГО “Товариство Нестора Махна “Гуляй-Поле”, “Всеукраїнська федерація “Спас”
  (http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?id=256)

  29. СОКОЛОВСЬКИЙ Валентин Іванович - ВГО“Козацтво України”, «Всеукраїнська федерація козацького двобою»

  30. СОКОЛОВ Андрій Володимирович - МГО“Міжнародний комітет Всеукраїнського козацтва”

  31. СОЛОДОВНИК Олександр Якович - “Відродження Запорозького козацтва”

  32. СУМОВСЬКИЙ Володимир Васильович - МГО «Реєстрове українське народне козацтво»

  33. ФУРСА Микола Степанович - ВГО «Українське Гетьманське Військо»

  34. ХРУЩ Валерій Леонідович - Міжнародна спілка козаків “Запорозька Січ”

  35. ЧЕРКАШИН Володимир Сергійович - МГО «Міжнародний союз козаків Тавриди», «Кримський козачий союз»

  36. ШМОРГУН Леонід Григорович - ВГО «Селянське козацтво»

  37. Щербина Володимир Миколайович - МКС «Українське Гетьманське Військо»

  38. ЯМНЕНКО Михайло Іванович - МГО “Міжнародна Академія Козацтва”


  Протоколи РОУ(з відповідними прізвищами) - http://www.intercossacks.org.ua/index.php/orhanizatsiini-pytannia/protokoly-rou  З приводу №*25 - не всі осередки
  Ось що наприклад пише Івано-Франківській - http://hopak.frankivsk.org/?m2prm=92&showItem=322 :
  28-29 вересня 2012 року в невеличкому польському місті Тарнів, що знаходиться на півдні країни відбувся з’їзд Міжнародної громадської організації “Міжнародна Академія Козацтва”.

  ..Отож, на вищезгадану конференцію представники Міжнародної Академії Козацтва (МАК) люб’язно запросили представників ГО «Осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області»...

  ...Після подорожі прояснилися разючі факти. Міжнародна Академія Козацтва виявилася складовою Російського комітету козацтва, а голова Українського комітету козацтва – генерал ??? Михайло Ямненко – працюючим на Кремль. Ця організація має на меті спотворення історичних постатей справжніх українських козаків. Підтвердження цього факту можна без проблем знайти у мережі Інтернет – меморандум підписаний українською та російською сторонами про співпрацю та відновлення козацтва, який є абсурдним, тому Академія українського козацтва не має юридичних повноважень підписувати, будь-які, угоди чи бути представником України від імені українського козацтва.
 4. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  19 Aug 2013 16:34:01

  [​IMG]
  Last edited: 5 лют 2014
 5. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  19 Aug 2013 16:49:16

  "Упертюх написав:
  *«вручєнієм» займаєтьс I Вице-президент Центра"Кремлевская стратегия" по делам казачества М.И.Ямненко
  [​IMG]


  з цієї компанії:
  [​IMG]

  Генеральный Секретарь Национальной Рады Казаков Украины Костюк А.В., ответственный Секретарь Комиссии Таможенного союза Глазьев С.Ю., Руководитель Центра "Кремлевская стратегия" Мингалев В.Ю., Президент Международной Академии Казачества, I Вице-президент Центра "Кремлевская стратегия" по делам казачества генерал-армии Ямненко М.И., Вице-президент Международной Академии Казачества Виталий Кушнирук.

  Ось вони на «Форуме "Единому славянскому казачеству - Единое таможенное пространство г.Киев
  [​IMG]

  Так от питання
  Про який «казацкій народ» тут йдеться
  ?"


  Доречі сам "економіст-кібернетік" Глазьев з Запоріжжя

  30 июля 2012 года назначен советником Президента Российской Федерации. На Глазьева возложены обязанности по координации деятельности федеральных органов исполнительной власти, направленной на развитие евразийской интеграции в рамках Таможенного союза и Единого экономического пространства

  Ось плоди його "порад" Путіну - http://lb.ua/news/2013/08/18/220538...source=iua&utm_medium=link&utm_campaign=mainp

  А цей "комплекс мер" - http://gazeta.zn.ua/internal/o-komp...y-v-evraziyskiy-integracionnyy-process-_.html
  написаний явно не без участі цього "героя каз.нар-а"
  Last edited: 5 лют 2014
 6. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  19 Aug 2013 16:53:21

  "Упертюх написав:
  + ще академік:
  [​IMG]
  Генерал козацтва Ю.І Полоз ( http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?pid=9840#p9840 ) (м. Нікополь)."


  [​IMG]
  Награждение золотой звездой Героя Казачьего Народа президента Фонда помощи и развития Республики Сомали Заику Владимира Константиновича , генерал-лейтенанта казачества Украины, консула "Координационной Рады казачества Никопольского края в городе Москва.
  Наргаждение проводит генерал казачества Украины, почетный атаман "Координационной Рады казачества Никопольского края", заместитель верховного атамана Международной Академии казачества Полоз Юрий Иванович.
  Last edited: 5 лют 2014
 7. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Упертюх
  13:54:39

  +
  http://www.kozak.ua/?page_id=2202 - Стаття про козацький народ в газеті «Голос України»
  "Декларація визнає, що козацтво — це спосіб життя козацького народу,
  врядування їхніх громад, військової самоорганізації, самодостатності,
  культури, науки, духовності, православної віри, яке зі зброєю в руках
  відстояло право на своє існування. Козацький народ— це родові козаки
  і козачки, молоді козаки і козачки та ті, хто відносить себе до козаків,
  що добровільно прийняли посвяту і підтвердили свій статус.

  У ході зустрічі був підписаний договір про дружбу і співпрацю, звернення до козаків усього світу, а також меморандум про взаємодопомогу у вирішенні питань політичної і культурної реабілітації козацьких народів України і Росії, організаційної роботи з формування представництва єдиного козацького народу в ООН.
  Буде і своя Верховна Рада

  Останній цьогорічний захід, на якому побував автор цієї публікації, — засідання
  Ради козацьких старійшин, що відбулося в Києві. Вів його гетьман вільного
  козацтва В’ячеслав Гузій...

  ...було ухвалено рішення про створення Верховної Ради козачих старійшин. Її завдання..."
 8. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  + ще :
  [​IMG]
  ТРИЧІ герой козацького народу(2009,2011,2012 рр. Золоті Зірки Героя № 44,№ 93,№ 100) , професор, доктор козакології Міжнародної академії козацтва, ідеолог відродження козацького народу..

  тут - http://www.poltava.pl.ua/photo/292/#5574 він
  [​IMG]
  перщий праворуч
  "...Президент Полтавського відділення Міжнародної академії козацтва Юрій Дмитренко звернувся до присутніх козаків із короткою промовою. «Об’єднанню України сприяло і козацтво, тож це наше, козацьке свято», — промовив він, а також повідомив про об’єднання козаків Полтавщини із козаками Донського козацтва.

  Козаків зі святом Соборності привітали також отаман Козацького гвардійського корпусу Полтавщини Микола Ревека, а також начальник штабу козацького корпусу Полтавщини Микола Гаража."
 9. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  http://www.vernoe-kazachestvo.org.ua/content/view/1546/103/
  пс
  виступ Царьова (особливо останні 2 хв.):
 10. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  http://espreso.tv/new/2014/01/27/pa...ok_i_kozakiv_zahony_dlya_patrulyuvannya_vulyc
  "Партія регіонів сформує із «тітушок» і козаків загони для патрулювання вулиць

  Партія регіонів проведе 1 лютого у Харкові позачерговий всеукраїнський зліт первинних органів Партії регіонів, на якому буде створено надпартійна організація, яка «посилить заходи зі стабілізації ситуації у країні»

  Як повідомляє кореспондент Еспресо.TV, про це на брифінгу повідомив голова харківської ОДА Михайло Добкін.

  За його словами, ця організація створить загони, які будуть по всій країні патрулювати вулиці та захищати адмінбудівлі. Добкін зазначив, що до цих загонів увійдуть організації козаків, та інші громадські об’єднання.

  «Партія регіонів бере на себе відповідальність щодо формування через мобілізацію своїх прихильників підрозділів, які займатимуться охороною будівель державних установ і організацій. За великим рахунком, буде займатися охороною конституційного ладу, який сьогодні під впливом екстремістів різних мастей руйнується в багатьох регіонах нашої країни», - сказав Добкін."

 11. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168

Поділитися цією сторінкою