Поіменне голосування у Раді: Хто проголосував за зміни до Конституції 31 Серпня 2015

Тема в розділі 'Поточні справи та погляд у майбутнє', створена користувачем Крук, 31 сер 2015.

 1. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  Залишу це тут для історії.
  Подобається нам чи не подобається але все має свою ціну і ми всі це знаємо.
  Це ціна яку ми платимо щоб відкрити широку дорогу економічній та військово-технічній допомозі з боку Заходу для стримування рф.
  rez-golos-1-638-1.jpg
  rez-golos-2-638-2.jpg rez-golos-3-638-3.jpg rez-golos-4-638-4.jpg
 2. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Оскільки конституції пишуться у мирний час і для мирного життя, конституцієдавець обґрунтовано запровадив положення статті 157 Конституції України. Це пов'язано з тим, що однією з вимог конституціоналізму є наявність конституційних положень, які забезпечують континуїтет, стабільність конституційного ладу держави та жорсткість конституції, тобто особливу ускладнену процедуру внесення до неї змін. Таким чином, зміни до конституції, запроваджені у воєнний час, дуже складно буде змінити або вилучити у мирний період.

  Крім того, введення воєнного або надзвичайного стану на всій території України чи в окремих її місцевостях зумовлене певними факторами, які самостійно або сукупно призводять до економічних та політичних потрясінь, зростання соціальної напруженості тощо. У цих умовах збільшується кількість фрустраційних ситуацій, внаслідок чого багато людей перестають критично мислити, а тому підтримують авторитарні способи та методи управління державними справами.

  Хоча й у мирний час "... демократичний процес є непередбачуваним за своїми наслідками. Історія неодноразово доводила, що за допомогою демократичних виборів до влади можуть прийти сили, які відкрито чи приховано сповідують ідеологію тоталітаризму. Прикриваючись гаслами про захист інтересів народу, ототожнюючи волю більшості, яку вони начебто представляють, з правом, ці сили легально, шляхом прийняття відповідних законів можуть спробувати змінити демократичну і правову сутність держави"-17. Якщо така небезпека існує у мирний час, то під час суспільних потрясінь, спричинених, зокрема, і військовою збройною агресією, у суспільстві бажання мати авторитарну владу значно посилюється.


  ps

  ОКРЕМА ДУМКА
  судді КСУ Шевчука С.В.(по ст. 157 Конституції України)
 3. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/ng01d710-15
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/ng01d710-15/page2
 4. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  +psps

  Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором

  Постанову 1854 підписано 28.01.2015 ( http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53718 )


  http://ua.korrespondent.net/ukraine...nennia-pro-vyznannia-rosii-krainoui-ahresorom

Поділитися цією сторінкою