1. Збір коштів на видання книги Олександра Петровича Косухи
    "Вільний спосіб життя. Незнищенна традиція воїнів-охоронців Краю та споконвічні принципи самоорганізації українців»
    (детальніше на http://www.spas.net.ua/index.php/news/full/808)

Розвідка-Контррозвідка

Тема в розділі 'Поточні справи та погляд у майбутнє', створена користувачем Крук, 27 вер 2013.

1. Крук

Крук Щойно зареєстрований

Повідомлення:
    442
    приватна армія Янушеску

RozvidkaKontrrozvidka101.JPG
  2. Упертюх

Упертюх Учасник

Повідомлення:
    168
    http://lb.ua/news/2013/12/16/247666_sud_perenes_rassmotrenie_iska.html
  3. Крук

Повідомлення:
    442
    хоч при янушеску це вже не актуально але на перспективу (потенційні санкції зі сторони ЄС та США), як на мене, справу потрібно довести до кінця. якщо доведеться то навіть до європейського суду з прав людини.
    також через суд можна встановити мотиви і хто замовив щоб це все всплило в інтернеті і їхні карєри якщо не поховати то суттєво ускладнити.
  4. Крук

Повідомлення:
    442

5. Крук

Повідомлення:
    442
    схоже що Думанського не просто так залишили після скандалу з СБУ.
    невже відпрацьовує.

Rozvidka-Kontrrozvidka001.JPG
  6. Крук

Повідомлення:
    442
    псяки завили
    значить це правда що Генштаб готує надзвичайний стан.
    ну суки...
  7. Крук

Повідомлення:
    442
    от таке от пішло в частини

36678_original.jpg
  8. Крук

Повідомлення:
    442
    простітушки в погонах
    сподіваюсь генерали усвідомлюють що янушеску таким чином створюює кругову поруку і заганяє їх та їхні родини під міжнародні санкції.

rozvidkakontrrozvidka001.JPG
    Last edited: 31 січ 2014
  9. Крук

Повідомлення:
    442
    87%...
    я служив в армії і знаю, що офіційно в армії, як на зоні, може бути або одноголосно або ніяк.
    те що лєбєдєв говорить що 13% військовиків ненавидять діючу владу означає що по факту в ЗСУ серйозний розкол і далеко не на користь янушеску. і те що офіційно тільки "ВМС" та ОК "Північ" засвітило публічно свою вірність золотому унітазу, а всі інші військовики промовчали, мене дуже сильно обнадіює. як на мене це і на краще що янушеску перший розпочав втягувати в протистояння ЗС бо в результаті це ж повернеться проти нього: "генерали" в армійському середовищі абсолютно не користуються авторитетом бо на 90% прокралися і корумпувалися, офіцери середньої ланки - деморалізовані та демотивовані, молодші офіцери абсолютно на тих самих позиціях як і вся інша українська молодь - вірять що можуть отримати в цій ситуації свій шанс на гідне життя. тому саме на молодших офіцерів ЗСУ (та частково МВС) ми можемо сподіватися. головне щоб янушеску продовжував тиснути за ЗС і "генерали" почали ретранслювати його криваві накази.
  10. Крук

Повідомлення:
    442
    Кабаненко повернеться.
    Kabanenko001.JPG
  11. Упертюх

Упертюх Учасник

Повідомлення:
    168

Поділитися цією сторінкою