Українець переміг на конкурсі з китайської мови

Тема в розділі 'Життя та події за межами Краю', створена користувачем Богдан, 8 сер 2013.

 1. Богдан

  Богдан Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  66
  Українець Кирило Чуйко з Маріуполя виграв міжнародний конкурс з китайської мови.
  [​IMG]
  Українець Кирило Чуйко став найкращим у світі знавцем китайської мови / Фото надане Кирилом Чуйком
  Щорічний конкурс Китайський міст відбувався 12-ий раз. Україну представляв Кирило Чуйко, який у підсумку посів перше місце.

  Як розповіла мати маріупольця, Світлана Чуйко, її синові запропонували оплачене навчання в магістратурі будь-якого китайського університету тривалістю до трьох років, оплату харчування, проживання та трансферу на період навчання.

  Переможець також отримав почесний титул посла китайської мови в Україні.

  Зараз Чуйко перебуває в Україні, відпочиває і обирає китайський ВНЗ, в якому збирається вчитися.

  [​IMG]
  Фото надане Кирилом Чуйком
  Кирило Чуйко з відзнакою закінчив Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю Китайський і англійський переклад. Крім того, минулого року він півроку вчив мову у Пекіні.

  За підсумками всеукраїнського конкурсу 21-річний маріуполець став найкращим за знанням китайської мови в країні і був делегований на всесвітній етап.

  Уже в Пекіні на відбірковому турі він зміг проявити себе не тільки як перекладач, але і як співак - на творчому етапі Чуйко заспівав пісню китайською мовою. Крім того, він увійшов до трійки найкращих учасників, набравши 94 зі 100 балів в письмовому завданні. Всього ж у цьому етапі конкурсу брали участь 180 осіб з різних країн світу.

  [​IMG]
  Фото надане Кирилом Чуйком
  За результатами відбору Чуйко увійшов до 30 півфіналістів і вирушив у місто Ханчжоу. Там усіх конкурсантів розділили на 5 груп: азіатську, європейську, американську, африканську і океанічну. Всім учасникам довелося пройти квест, за результатами якого переможець у кожній групі автоматично потрапляв у фінал Китайського мосту. Українець став першим європейцем, який у величезному парку відшукав усі підказки і розгадав усі загадки цього етапу. Він став одним з 5 фіналістів конкурсу, а потім - переможцем.

Поділитися цією сторінкою