УКРАЇНОФОБ - Калетник Оксана Миколаївна (Елманова Оксана Николаевна)

Тема в розділі 'Українофобія та зрадництво', створена користувачем Крук, 6 лют 2014.

 1. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  Last edited: 6 лют 2014
 2. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  :) А її ж попереджали, але очевидно що не дійшло...

  Це також був її ресторан в окрузі де вона купила собі депутатство.
  Вигорів вщент...


  UkrainophobKaletniky3.JPG
 3. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
 4. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  а я особисто проти погромів - нічого корисного з точки зору - а чого ми цим доб"ємось корисного для спільної справи - вони не несуть. Швидше навпаки - лишній привід для завивань і дезінформації. Чомусь мені здається, що ці погроми робили хлопчики в кросівках, які ніякого відношення ні до Майдану, ні до Правого сектрору не мають. А мають відношення до подій типу вибух пакету в КМДА і побиття машин битами.
  Якщо гроші відмивалися (що, напевно, так і є), то якщо ми такі чесні і прекрасні, треба добитися люстрації. І тим більше, що ця дама - не Захарченко, не Пшонка - і вона не є ключовим гравцем, що причетний до побиття людей і так далі.
  Краще працює звичайний нормальний бойкот....
  Цю даму мені приходилося знати і бачити вживу ще тоді, коли вона була Єлманова. Хоча я в основному спілкувалася з її командою.

  P.S. ;) "Трипілля", до речі, приємний ресторан - а пролетарські замашки - мир халупам, війна палацам - мені абсолютно не притаманні... не за ти люди стояли.... Хватить того, що у наших дідів колись забирали коней, землю, худобу і реманент - мій, до речі, молотилку в колгосп не віддав, а тихо вночі порубав сокирою на шматки ...
 5. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  по великому рахунку не важливо хто трощить і палить їхні (калетників) ресторани, головне що процес іде і люди потихенько розрухуються.
  з кожним тижнем все більше людей стає на революційні рейки і це прекрасно.
  "мир хатам - війна палацам", як на мене дуже правильна трактовка бо всі палаци завжди будуються руками рабів а рабами стають не з власної волі.
  а боротьба зі злочинно нажитими статками - це питання справедливості та профілактики на майбутнє.
  якщо в них є мізки то вони повинні вже тікати з України бо коли вони не підуть з влади - через 2-3 місяці на них будуть влаштовувати справжні лови як на дичину.
  і охоронні фірми не врятують.

  щодо ксюхи, то якби хотіли зробити дійсно гучну провокацію то обрали б когось з регіоналів.

  а вибух у Будинку Профспілок та спроба підриву в Українському Домі мають почерк спецслужб бо потрібно мати знання і досвід щоб влаштувати хімічний вибух а до того щей забезпечити ефективну доставку компонентів до цілі. у звязку цим Правому Сектору вкрай важливо влаштувати належну асиметричну відповідь і зробити це оперативно, бо інакше це перетвориться в систему. можливо відповідь буде завтра.
 6. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  доречі ви колись чули як вона розмовляє українською мовою (типу рідною)?
  я чув - підчас парламертських виборів. їй просто не було куди діватися бо округ україномовний.
  схоже її українська так і залишилась на підлітковому рівні:) з того часу коли вона разом з батьками (мама - секретар райкому кпрс з ідеології, батько голова великого радянського лісництва) приїзджала до дідуся (директора-комуніста-передовика-орденоносця) в село на канікули.
 7. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  Знову ж, є статки, здобуті чесним шляхом через бізнес. Нормальна собі конкуренція - хочеш собі палац - зроби бізнес і збудуй. Я не маю на увазі лобіювання своїх бізнесових інтересів через політику, відмивання грошей, розкрадання бюджетів та рейдерство. Та й за великим рахунком, люди, які таке роблять, не є бізнесменами - для них не зрозуміле почуття, коли щось запрацювало чи почало давати прибуток, і це в радість, бо це радість творення та досягнення.
  У нас не вистачає "хазяїв" - це витравили з людей за роки совітів, хоча раніше майже кожен українець був справжнім хазяїном, це була складова менталітету. Це виражається в тому, чи "руки ростуть з правильного місця", в побуті, ставленні до речей, до якості виконаної роботи - українці завжди були в цьому талановитими, і мені дуже часто фізично важко бачити нехлюйство, яке нам від природи не притаманне.
  З приводу Калетник (Єлманової) - не зрозуміла, чому вибрали її, і який в цьому зміст. Можуть бути і якісь особисті рахунки в "ворожому таборі", і домовленість "побути жертвою" за певні привілеї. Одне зрозуміло - це робив не Майдан.
 8. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  :), ні я чула тільки російську, бо я її бачила тоді, коли вона була ще тільки бізнесменом - і не була великою партійною гранд-дамою. Можливо, я за неї заступаюсь, бо вона красива жінка - і, до речі, дуже жорсткий керівник.
  У Луценка теж батько був головою Рівненського обкому, і секретарем ЦК КПУ. Тому мій батько (який, по-моєму, колись перетинався особисто і з ним, і з його братом) ставився до нього м"яко кажучи дуже критично. Але я йому симпатизую, і тюрма його дуже змінила - він помудрішав.
  Це я до того, що потрібно бути послідовними і мудрими в діях - робити те, що ефективно, та й людей сприймати чи то ширше, чи часом навіть прагматичніше....
 9. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  Ксюха і Ігорьок прийшли в політику бо Гриць вже старий і скоро відійде від справ а мільярдні статки клану треба захищати.
  тільки от проблема їхня в тому що на відміну від Гриця у них немає ні політичного хисту ні політичного нюху.
  у Ксюхи і Ігорька в свій час була можливість власного вибору - і вони його зробили свідомо долучившись до пятої колони українофобів, на відміну від того ж Луценка.
  і як на мене причина такого вибору у тому що Луценко в молодості нікого не убивав (буквально) і не грабував тому світогляди різні.
  все що ці мажори-переростки роблять у "бізнесі" - корупція яка убиває конкуренцію та підприємництво в Україні.

  все що вони роблять у політиці має яскраво виражений антинаціональний характер просування "руцкага міра" на противагу демократії.
 10. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  про вибір- так, згідна, це головне в усій цій ситуації. і вибір - це саме те, за що ми розплачуємось якщо не в цьому житті, то на тому світі чи кармою - це точно. Інколи приходиться платити навіть не за неправильні дії - а за неправильні думки. Так, вона зробила свій вибір... і він був мажорний...
 11. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  Вона зараз на Громадському ганьбиться:D...
  Це жах.

  пм
  мені реально шкода старого Гриця, бо вона ж жалюгідна недоучка, клоунеса.
  Last edited: 7 лют 2014
 12. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  каюсь - була неправа.... Калетник реально рідкісна сволота - показала це багато разів. Щось я почала в людях помилятися.....
 13. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  https://www.facebook.com/savolyuk/posts/743769952361672
  [​IMG]
  [​IMG]
 14. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
  це вона в Києві балотується?!!! жесть

Поділитися цією сторінкою