Військова агресія московської імперії

Тема в розділі 'Поточні справи та погляд у майбутнє', створена користувачем Крук, 3 бер 2014.

 1. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Теж цікава розмова(хотілося б це й у тему про голосування по змінам до конституції)
  Игорь Романенко и Олег Жданов о дальнейшем развитии событий на Донбассе


  чеснокажучи рівень екс-гш :cool:
  Жданов на мій погляд більш переконливий.
 2. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  ще стосовно планів путіна(які трошки нарушились , в часових термінах - раніше на пару років) ..

  спілкуючись з рос.монархістами , копавшись в монархспадковості(особливо епопеєй з днк-аналізу ексгумованого Миколи II) не міг зрозуміти ЯК? ( головне - ХТО? з кількох аля-нащадків ).

  А от так тупо(бо по днк нічого не світить)
  підготовка сусп.свідомості :
  http://www.politnavigator.net/shakh...olonskaya-vedjot-putina-na-carskijj-tron.html
  "... И поэтому вопрос с формальной точки зрения решается просто – Россия де-юре остается монархией, до сего дня не упраздненной законным путем...

  Если же миропорядок, сложившийся в итоге переворота становится шатким (например, устойчивость квазигосударств, сложившихся на обломках империи), и есть желание его «подтолкнуть» (в случае возрождения у метрополии имперских амбиций), то, почему бы не использовать в качестве рычага юридические наработки?

  И если следуя оным удастся доказать, что монархический строй де-юре в России не отменён (а для юриспруденции, как известно нет ничего невозможного), то, учитывая всенародную поддержку действующего правителя, почему бы не призвать Владимира Владимировича на трон, тем самым легимитизируя его фактическую власть? ..

  Для остальных же, чающих восстановления страны (а РФ – лишь часть исторической России) открывается возможность непризнания границ, установленных незаконным руководством СССР между придуманным им «республиками», по которым затем и были проведены кордоны «независимых государств»."
 3. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  в першій половині програми Романенко так обтічно з перекатами та лірикою сказав що на березень 2014 схема (як технологічний процес) бойового управління військами не працювала.
  перекладаючи на мову нормальних людей все просто - фраза "не працює система бойового управління" це він по суті сказав що на той момент де-факто такий орган як Генеральний Штаб в Україні був відсутній (було лише приміщення з табличкою і набір людей) а муженко був просто клоуном в погонах.
  військовий стан політичне керівництво не ввело не по тим причинам (як на мене непереконливим) про які говорить Романенко а лише по одній - Україна де-факто немала Генерального Штабу.
  небуло кому реалізовувати військовий стан.
  от і все.
  Крим став таким собі стресс-тестом для того що називалося ГШ ЗСУ України.
  Турчинов і Яценюк досвідчені управлінці і зрозуміли це практично в перші Кримські дні і тому створили окремий штаб АТО (тобто міні ГШ).

  коли Жданов говорить про те а що ж змінилося за 1,5 роки, то йому треба було уточнити а що змінилося в ГШ за 1,5 роки?
  чому муженко (і практично усі начальники управлінь) який довів ГШ до рівня "не працює система бойового управління" і досі на посаді?
  що порошенко очікував?
  що 50 річний муженко раптом прозріє, його осяє і він переосмислить прожите життя та свої морально-ідейні парадигми, покається і побудує ефективне бойове управління військами яке він то того не зміг/не хотів побудувати?.
  так переосмислив що дав через порошенка колишньому комбригу 72 бригади полковнику Грищенку генерал-майора і направив в штаб АТО.
  я коли про це дізнався зрозумів що Україну чекають ще більші випробування і вже в короткостроковій перспективі.
  оновлення кадрів саме управління ЗСУ не відбувається бо підвищення отримують люди "старої гвардії", заплямовані корупцією (а тому повністю підконтрольні особисто муженку), безталанні в професійному сенсі, без моралі та етики і вони будуть згодом так само управляти ЗСУ.

  немає у Грищенка військових заслуг, ні в одного комбрига ЗСУ який вступив у війну на цій посаді, немає морального права на підвищення і подальшу карєру бо саме ці комбриги довели свої бригади до жалюгідного стану на момент початку війни а потім "героїчно" це долали з різною ефективністю. скажемо так війна дала їм можливість спокутувати це і піти на пенсію з честю, з чистою совістю (можливо з підвищенням у званні) і це все що вони заслуговують.
  72 бригада до кінця 2014, якби не було війни, взагалі повинна була перестати існувати, а Грищенко вже потерав руки передчуваючи деребан землі і майна бригади в Білій Церкві.
  Грищенко запамятався тим що перетворив окрему розвідувальну роту в свою особисту гвардію охоронців (з індульгенцією на будь-що) для тиску та залякування бійців бригади які задавали питання по суті та інструмент заробляння грошей.
  запамятався він також і тим що перетворив своє життя (і наближенних особисто відданих офіцерів) на командому пункті в роскішне життя міні-цезаря (з саунами (віники аж з Білої Церкви передавали), особистими туалетами, поварами, пиятиками, оргіями із шльондрами, особистим автопарком і тд).

  взагалі все це дуже сумно і тривожно бо "голова" ЗСУ продовжує гнити.
  Last edited: 5 вер 2015
 4. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  ось де вони бачать себе в короткосроковій перспективі (1:05)
  Last edited: 24 вер 2015
 5. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
 6. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Ще пару дрібних новин:

  http://censor.net.ua/news/350565/v_...a_vybrosit_iz_pravitelstva_purgina_kazanskiyi
  04.09.15 17:20
  "В "ДНР" переворот. Люди Пушилина пытаются выбросить из "правительства" Пургина", - Казанский
  ...
  "Вы будете смеяться, но в "ДНР" переворот. Люди Пушилина пытаются выбросить из "правительства" Пургина. Все в лучших традициях Африки. Некоторое время назад Пургин выехал в Россию, а сегодня его тупо не пускают назад в Донецкую область. Пургин полдня сидел на пропускном пункте Успенка, потом к нему выехали какие-то "депутаты ДНР". Также люди Пургина заблокировали трибуну в "горсовете ДНР" и обвиняют Пушилина в попытке государственного переворота"...  http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_italyanskie-vlasti-vypustila-markova-iz-tyurmy-azarov/645888

  Из тюрьмы освобожден экс-нардеп Игорь Марков, арестованный ранее полицией Италии.

  Об этом в Facebook сообщил беглый экс-премьер-министр Украины Николай Азаров.

  "Сегодня наконец-то итальянское правосудие выполнило решение суда и освободило из тюрьмы видного украинского оппозиционного деятеля, члена Комитета спасения Украины Игоря Маркова", - заявил он.
  дивимось про цей "комітет" :
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Комитет_спасения_Украины

  «Комитет спасения Украины» (укр.Комітет спасіння України) — политическая организация, председателем которой является бывший премьер-министр УкраиныНиколай Янович Азаров. Состоит из находящихся в изгнании украинскихполитиков, и претендует на роль «украинского правительства в изгнании».
  Впервые о намерении создать правительство в изгнании Н. И. Азаров заявил в феврале 2015 года[1][2], а 29 июля представители экс-премьер-министра анонсировали создание новой организации 3 августа. Также в СМИ появились сведения о намерении создать альтернативное украинское правительство, в которое, помимо него, могут войти бывшиедепутатыВерховной рады УкраиныВладимир Николаевич Олейник (который рассматривается комитетом как кандидат на должность президента Украины[3]) и Игорь Олегович Марков, а также заслуженный артист УкраиныЮрий Николаевич Кот
  ...

  Программа
  На пресс-конференции 3 августа 2015 было озвучено видение Азарова ключевых позиций Комитета и направлений его деятельности, а также было распространено «Воззвание» под эпиграфом Т. Г. Шевченко.

  По словам Азарова, поводом для создания Комитета послужила обстановка, которая сложилась в наши дни на Украине.

  Участники объединения обещают взять на себя «ответственность за судьбу страны» ради «вывода страны из кризиса, прекращению братоубийственной войны и обеспечения развития».

  Азаров жёстко раскритиковал нынешнее руководство страны, назвав его «хунтой».

  Члены комитета призвали провести досрочные выборы всех уровней, а также подвергнуть уголовному преследованию президентов Януковича и Порошенко[14].

  Среди первоочередных решений предлагается восстановить «дружеские, деловые и партнёрские отношения с РФ», отказаться от курса на сближение с НАТО.

  Также авторы «Воззвания» высказались за федерализацию и придание русскому языку статуса государственного.

  Дальнейшая деятельность
  Один из участников комитета, Игорь Марков был задержан 12 августа в Сан-Ремо (Италия) по запросу правоохранительных органов Украины, где он подозревается в хулиганстве с нанесением телесных повреждений. Комитет призвал итальянские власти и Интерпол освободить своего соратника[15]


  Реакция
  ...
  ...

 7. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  виглядає так що донбас повертають ахметову і януковичу через місцеві вибори але порох зберігає (він так думає) адміністративний контроль через інститут префектів.
  як на мене то порох програє цю гру бо його префектів швидко перекупить путін і вони будуть підігравати проросійським місцевим радам і в певний слушний час по команді з москви одним фронтом знову проголосять чергову новоросію.
  але на той час в них вже будуть правові інструменти та 100% легітмність.
 8. Птиця Слава

  Птиця Слава Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  97
 9. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  місяць тому мене попередили що в жовтні буде оголошено чергову мобілізацію.
  це попередження базувалося на певних інформаційних витоках з гш.
  потім були заяви порошенка що в 2015 мобілізації вже небуде, що мобілізація буде в 2016.
  цього тижня він заявив що взагалі мобілізацій небуде а акцент буде зроблено на контрактну складову комплектування зсу.
  і тут я засумнівався в тому "попередженні" яке я отримав місяцем раніше.
  але сьогоднішнє оголошення орками "виборів" на 18/10/2015 примушує мене по-новому подивитися на це все:
  гш (а значить і порошенко) ще місяць тому знали про такі плани орків і що мінськ-2 буде поховано.
  тому напевно порошенко і поспішав достроково виконати українську частину мінська-2 щоб при зустрічі з Обамою (і напевне з Меркель та Оландом) в Нью-Йорку (конференція ООН) вже розіграти всі козирі (наше 100% виконання угоди і зрив угоди орками).
  в принципі логічно.
  якщо повернутися до ігрищ орків то потрібно згадати що минулого року в листопаді вони також влаштовували "вибори" які перекреслили тоді мінськ-1 (який був результатом військових поразок ЗСУ (Іловайськ в т.ч.)) і дали старт черговому масованому наступу орків, що закінчилося знову кількома поразками ЗСУ (Дебальцево в т.ч.) і ... мінськом-2.
  сценарій може бути повторений.
 10. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
 11. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  от ще один свідок військового таланту муженка
  http://donbess.ucoz.ua/news/dlja_mi...ntery_obespechivajut_voennykh/2015-10-05-1142
 12. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  http://donbess.ucoz.ua/news/bijci_7...i_potoki_bilja_novotrojickogo/2015-10-06-1188
 13. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  збережу це тут.
  комбриг Грищенко - цей шакал вже генерал, в штабі АТО, нагороджений...
  Київ-2 - шакали паскудні досі "служать".
  злочинне угруповання Грищенко та банда К-2 - перетворило район Волновахи на контрабандний рай під прикриттям 72 бригади зсу.
  колись, я сподіваюся, цю сволоту стратять за той бандитизм який вони чинили прикриваючись 72-ю бригадою і війною.

 14. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
  Заточка в сердце за правду о генерале Хомчаке


  ps
  Гресь мав на увазі це - https://www.youtube.com/watch?v=WPC0RId3wPQ&spfreload=1
  ( Предательство генерала Хомчака и комбата Березы )
 15. Упертюх

  Упертюх Учасник

  Повідомлення:
  168
 16. Крук

  Крук Щойно зареєстрований

  Повідомлення:
  442
  колишній комбриг 72 бригади 8АК Грищенко (про якого я вище згадував) який докомандувався до оточення своєї бригади і наказав підрозділам перейти кордон з рф і здатися (хоча не всі підрозділи виконали цей наказ, деякі все-таки пробилися з оточення і не здалися) тепер вже командир ОК Південь.
  отака от карколомна кар'єра за якихось два роки від командира бригади до командира ОК.
  історія з "зірковими" кадрами Муженко з "чарівним" 8АК продовжується.
  і в той самий день Саакашвілі (в контексті мера, обласного прокура, нач сбу тощо) заявляє про те що Порошенко здає Одеську область сєпарам.
  тобто здає саме південь України.

  доречі в складі ОК Південь є 93ОМБР яка пройшла і Іловайськ і Аеропорт і не здалася. Так от Мікаца (який як командир на кілька голів вище Грищенка) зіслали в Десну подалі від АТО і ОК Південь взагалі... можна робити припушення
  Last edited: 13 кві 2016

Поділитися цією сторінкою